Çalışkan Sosyal Hizmetler
-
caliskantema

BuGün : 27 Eylül 2022    

        
   

08.09.2020 : MASKE TAK...

Çalışkan Sosyal Hizmetler Ana Sayfa

Çalışkan Sosyal Hizmetler Temizlik Turizm San. Tic. Ltd. Şti 01.08.2003 tarihinde sistemli, güvenilir ve çözüm üreten, üstün hizmet sunmak amacı ile faaliyete geçmiştir.


Amacımız her alanda yaşantımızın ayrılmaz parçası olan temizlik ve hizmet alım, gereksinimlerinin kaliteden ödün vermeksizin daha bilinçli olarak çok daha uygun maliyetlerle halkımıza ve kurumlara sunmak, uygulamak ve bu konuda eğitici görevini üstlenerek, üstlendiğimiz görevin hassasiyetini kurum ve kuruluşlarla paylaşmaktır. 

Çalışkan Sosyal Hizmetler kuruluşundan bugüne kadar geçen zaman içerisinde Türkiye’de almış olduğu görev bilinci ile ilkelerinden kesinlikle taviz vermeden hizmetlerini yaratıcı ve pratik çözümlerle planlı, programlı ve bilinçli olarak uygulamaya geçirmiş olup, yapmış olduğu iş ve hizmetlerin takdir gören sonuçlarına bağlı olarak hızlı bir büyüme gerçekleştirmiş olup bu büyüme her geçen gün giderek artmaktadır.

Çalışkan Sosyal Hizmetler Türkiye genelinde faaliyet göstermekte olan saygın Fabrikalar, M.E.B’na bağlı Okullar ve Eğitim Kurumları, Devlet Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü,Gençlik Merkezleri, Düzce Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü, Aile Sağlığı Merkezleri, Belediyeler… vb. çeşitli özel sağlık sektörleri gibi kurumlarda daimi olarak her türlü yasal ve sosyal hakları firmamıza bağlı bulunan personellerimizle, kurum ve kuruluşların mesai saatlerine uygun biçimde sözleşmeli personel istihdamı yapmaktadır.

Çalışkan Sosyal Hizmetler 12 kişilik kadrosuyla başlamış olduğu görevinde vermiş olduğu hizmet, kalite ve güvencesiyle kısa zamanda her türlü yasal ve sosyal hakları firmamızca karşılanmakta olan 1000’ lerce personele ulaşarak yaratmış olduğu istihdamlarla bölgemiz bacasız sanayisine katkıda bulunmanın gururunu yaşamaktadır.

Çalışkan Sosyal Hizmetler gerek makine parkının çeşitliliği ve büyüklüğü gerekse eğitime vermiş olduğu öneme istinaden personel kalitesiyle tüm Türkiye genelinde vermekte olduğu hizmetlerini büyüterek ve geliştirerek hizmetlerini devam ettirmektedir.

Bu beyanla faaliyetlerini sürdürmekte olan siz saygın kuruluşlar ile çalışmaktan onur duyacağımızı bildirir, işlerinizde başarılar dileriz. Saygılarımızla

Üyelik
       
 
 Kullanıcı
 
       
 
 Şifre
 
       
 
 Güvenlik
887170  
       
 
 Güvenlik
 
       
 
Hatırla :  Gizli :  
 
       
 
 
       
   
       
   
       
Anket
Ziyaretiniz Nasıl Oldu?
Arama Motorları (35 %)
İlan ve Broşürler (35 %)
Gazete Radyo Tv (2 %)
Tavsiye Üzerine (15 %)
Tesadüfen geldim (11 %)
45 - Katılım
2018 © Copyright caliskansosyalhizmetler.com
Websitemiz © 2018 www.caliskansosyalhizmetler.com tabanlıdır.
Sayfamız: 0,06 saniyede görüntülendi.